Yra keletas būdų veisti sodus: geriausias jų – patikėti šį reikalą sodininkui. Karelas Čapekas (čekų rašytojas, 1890 – 1938 г.)

 

Svetainės tituliniame puslapyje nurodžiau, kad 4 metus teikiau „kompleksines teisines paslaugas“ vienai didžiausių Lietuvoje skolų išieškojimo ir kreditinės informacijos įmonei bei 3 metus – žinomai energetikos (gamtinių dujų) įmonei.

Tuo norėjau pasakyti, kad, dalyvavau sprendžiant esminius šių įmonių vidaus ir išorės teisinius klausimus, kad reikšmingi įmonės dokumentai buvo teikiami vadovui pasirašymui tik su atsakingo už tą dokumentą asmens ir teisininko vizomis.

Pagal kompetenciją dalyvavau įmonės pasitarimuose dėl strateginių ir taktinių veiksmų, derybose su rinkos dalyviais ir valstybinės priežiūros institucijomis, ginčų išsprendime ikiteismine tvarka ir, savaime aišku, esant bylinėjimąsi teismuose.

Esu nuoširdžiai dėkingas už, įveikiant rimtus verslo ir teisinius iššūkius, įgytą profesinę patirtį. Be abejo, šių įmonių sėkmę ir įgyvendinti verslo projektai yra jų vadovybių ir darbuotojų kolektyvų visiško atsidavimo darbui rezultatas.

Tačiau, įmonės veiklos teisinis palaikymas yra privaloma ir būtina sėkmingo verslo sudedamoji dalis.