Paprastai teisininko paslaugų įkainiai priklauso nuo jo darbo patirties, žinių ir įgūdžių.

Tai yra suprantama – kokybė kainuoja. Mūsų kontoros advokatų darbo patirtis 12 – 25 metų. Mano asmeninė – virš 20 metų.

Dirbu kruopščiai ir atsakingai, kiekvienam klientui skiriu daug dėmesio  (atsiliepimus galima rasti čia …).

 

Savo klientams taikau vidutinio dydžio kainas. Mano pirminė konsultacija, priklausomai nuo jos trukmės ir problemos sudėtingumo, paprastai kainuoja nuo 60 – 100 eurų (nuo 200 – 350 Lt), vėliau ši suma gali būti įskaityta į galutinę paslaugos kainą. Pirminės konsultacijos metu su klientu aptariu problemos esmę ir susipažįstu su jo turimais dokumentais, atlieku situacijos pirminę teisinę analizę, pateikiu pasiūlymus dėl tolesnių veiksmų, preliminariai suderinu abipusiai priimtiną teisinių paslaugų kainą ir jos paskaičiavimus.

Laikausi taisyklės, kad pasirašoma teisinės pagalbos sutartis klientui turi būti visiškai aiški: jis turi žinoti tikslią paslaugų kainą, paslaugų turinį, apimtį ir numatomus tolesnius veiksmus.

 

Nuolatiniams klientams taikau mažesnes kainas, nei kitiems klientams. Be to, ilgalaikis bendradarbiavimas leidžia įsigilinti į kliento veiklos specifiką, iš anksto numatyti galinčias iškilti teisines problemas ir savalaikiai imtis jų prevencijos. Tai ženkliai padidina teikiamų klientui teisinių paslaugų efektyvumą, sumažina teisminių ginčų riziką arba iš anksto užtikrina klientui pranašumą ikiteisminiuose santykiuose bei būsimo teisminio ginčo metu.

 

Atsiskaityti už mano teikiamas teisines paslaugas galima bankiniu pavedimu arba grynais pinigais (išrašau Lietuvos advokatūros patvirtintos formos griežtos apskaitos pinigų priėmimo kvitus).